W dniu 17 czerwca 2000 roku 12 diakonów Wyższego Seminarium Duchownego w Toruniu przyjęło z rąk ks. bpa. Andrzeja Suskiego święcenia kapłańskie. Wśród nich był nasz Ksiądz Proboszcz Piotr Kwiatkowski. Z tej też okazji w czwartek 17 czerwca br., w parafii pw. Św. Ap. Piotra i Pawła w Grodzicznie odbył się zjazd kursowy rocznika święceń Księdza Proboszcza. Dziękczynna Mszy św. za dar kapłaństwa była sprawowana o godzinie 18:00. Przybyli kapłani oraz zgromadzeni wierni wspólnie modlili się podczas Eucharystii prosząc o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla kapłanów obchodzących 21. rocznicę sakramentu kapłaństwa. Parafianie złożyli księżom serdeczne życzenia i wręczyli bukiety kwiatów. Na zakończenie Mszy św. księża podziękowali wszystkim zgromadzonym na Eucharystii za wspólne uwielbienie Boga, za obecność i modlitwę oraz za złożone życzenia.

XXI Zjazd Kursowy zapadnie w pamięci wiernym uczestniczącym w jubileuszowej Eucharystii, jak i zaproszonym kapłanom.