W środę 29 czerwca 2022r. parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Grodzicznie obchodziła swoją doroczną uroczystość – odpust parafialny. W tym dniu Msze św. były sprawowane o godz. 7:30, 11:00 i 16:00.

Sumę odpustowa o godz. 11:00 celebrował i Słowo Boże wygłosi Ks. Prałat Sławomir Oder. Na uroczystej Eucharystii, która była sprawowana w grocie przykościelnej zgromadziło się wielu parafian i gości. We Mszy Św. uczestniczyli kapłani z dekanatu, z sąsiednich parafii i księża pochodzący z parafii Grodziczno. Po Sumie odbyło się nabożeństwo czerwcowe i procesja eucharystyczna, którą obsługiwali strażacy, orkiestra i poczty sztandarowe. Dziewczynki sypały kwiaty, a dzieci komunijne niosły w procesji różaniec.